Profesyonel Hizmet

Alanında eğitim almış olan profesyonel uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

7/24 Servis

Bizlere 7/24 telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

En Uygun Fiyat

Sizlere en düşük maliyetlerde kaliteli hizmet sunmaktayız.

Garantili Hizmet

Tüm yedek parça değişimlerinde 1 yıl garanti veriyoruz.

Kombi Servis Merkezi
Petek Temizleme Hizmeti

Uzun yıllar içerisinde su kalan belli bir süre hiç kullanmadan bekleyen peteklerimiz zaman içerinde beklemekten içindeki suda paslanmalar ve kireçlenmeler olur. Bu kireçlenmeye bağlı olarak petek diplerinde çamurlaşmalar meydana gelir ve petek dibini dolduran bu çamurlar nedeni ile petekler gerekli verimliliği sağlayamaz ve dışarıya daha az ısı verir. Bu durumları ortadan kaldırmak için petek temizleme işlemi yaptırmak gerekir. Bu sayede petekler tüm kir ve pisliklerden arındırılır. Ayrıca temizlenme işlemi sonrası da peteğin içinde pas oluşumunu belli bir süre engellemek için özel kimyasal bir ilaç uygulaması yapılır böylelikle uzun süre bu işlem sayesinde içeride kireç oluşumu engellenmiş olunur.

Her sene ya da 2 senelik aralar ile kombi bakımları, kombi yetkili servisleri tarafından gerçekleştirilir. Ama konu peteklere geldiğinde kimse bu işlemi yaptırmayı akıl etmez ve bir sıkıntı çıktığında kombiden olduğunu düşünerek servisler ile iletişime geçer yardım ister ya da peteklerin eskidiğini düşünerek yeni tesisat çekilmesi gerektiği kanısına kapılır. Ancak petek temizleme kombi temizliği kadar önemlidir. Çünkü doğru çalışmayan petek kombiyi de daha yüksek devirde çalışmasına sebep olur ve kombinin ömrünün kısalmasına neden olur.

Petek temizleme konusunda uzman yıllardır sektörde olan uygulama yapan personeller ise gerekli olan tüm eğitimleri almış olmalıdır. Temizleme işlemini yıllardır sektörde %100 garanti ile veren firmamız kullanmış olduğu tüm ekipmanları son teknoloji ürünlerden seçmektedir. Ayrıca kullanmış olduğumuz kimyasallar tesisat yapınıza hiçbir zarar vermemektedir. Yapmış olduğunuz ilaçlı bakım ile sizlere 2 yıl garanti çözüm sunmuş olmaktayız. İşlem yaptıktan sonra oluşacak sorunlar ile ilgili firmamıza dönerek bilgi verebilir ücretsiz servis talebinde bulunabilirsiniz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?