İstanbul ve Kocaeli Kombi Servis Merkezi

Kombi servis merkezi olarak tüm bölgelerde profesyonel ekip ile servis hizmeti vermektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimize kaliteli, güler yüzlü hizmet sunmak ve en hızlı şekilde kombi problemlerini çözmektedir. Kombinizin bakım ve tamiri için hizmetinizdeyiz.

Hakkımızda

İstanbul ve Kocaeli illerinde kombi servisi olarak tüm bölgelerde profesyonel ekip ile servis hizmeti vermektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmak ve en hızlı şekilde kombi problemlerini çözmektedir. Kombinizin bakım ve tamiri için hizmetinizdeyiz.

Kış aylarında kombiniz arızalanmadan kombi cihazının, herhangi bir problemi olup olmadığını öğrenip, daha büyük kombi arızasına dönüşmemesi için daha büyük sorunlara yol açmadan en iyi şekilde çözümler üreterek erken teşhis yaparak, müşteri memnuniyeti ve dolayısıyla kullanıcının cebini düşünmektedir.

Kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimize bu hizmeti vermek bizlere mutluluk vermektedir. Kombi Servisi, kombinizin her yıl düzenli olarak periyodik bakımı yapılmasını tavsiye ederiz. Doğal gaz faturanız bu sayede daha az gelecektir. Bu sayede yakıt tasarrufu sağlayacaktır.

Kombiniz, petek temizliği yapılmamasından dolayı petekleri içleri kireçlenmiş ve çamurlaşmış olur. Bu nedenle radyatörleriniz iyi ısıtmayacak ve petekleriniz soğuk olacaktır. Bu sebepten dolayı daha çok doğalgaz açacaksınız ve fazlasıyla fatura ödeyeceksiniz. Kombi servisi sizlere en iyi çözümler üreterek en uygun fiyatlarla yanınızda olacaktır.

Kombi Servisi olarak profesyonel kadromuzla tüm bölge ve semtlerde kombi bakımı, montajı ve arızalarında hizmet vermekteyiz.

Bizlere 7 gün 24 saat (0537) 573 46 58 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet

Tüm yedek parça ve servislerimizde tam 1 yıl garanti vermekteyiz.

7/24 Servis

Acil durumdaysanız hiç endişelenmeyin, 24 saat kesintisiz  hizmetinizdeyiz.

Uygun Fiyat

Müşterilerimize en uygun fiyat üzerinden, en profesyonel hizmeti sağlamaktayız.